rock and roll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rock and roll

za sve rockere
 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Atlas Radio Online

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Don_Sharky
Administrator
Administrator
Don_Sharky


Broj postova : 60
Localisation : c:\Cetinje
Registration date : 04.01.2007

Atlas Radio Online Empty
PostajNaslov: Atlas Radio Online   Atlas Radio Online Icon_minitimepet sij 05, 2007 1:29 am

Evo adrese dje se moze slusati Atlas online:

http://www2.rtvatlas.tv:9090/listen.pls
[Vrh] Go down
whitesnake
Administrator
Administrator
whitesnake


Broj postova : 179
Age : 36
Localisation : Dolina Bogova
Registration date : 04.01.2007

Atlas Radio Online Empty
PostajNaslov: Re: Atlas Radio Online   Atlas Radio Online Icon_minitimepet sij 05, 2007 1:35 am

dobar glas daleko se cuje Smile Smile
[Vrh] Go down
gonzo
bebica
bebica



Broj postova : 11
Registration date : 04.02.2007

Atlas Radio Online Empty
PostajNaslov: Re: Atlas Radio Online   Atlas Radio Online Icon_minitimened vel 04, 2007 5:32 pm

koja sema sa atlas radiom?
sto bas taj?
[Vrh] Go down
Don_Sharky
Administrator
Administrator
Don_Sharky


Broj postova : 60
Localisation : c:\Cetinje
Registration date : 04.01.2007

Atlas Radio Online Empty
PostajNaslov: Re: Atlas Radio Online   Atlas Radio Online Icon_minitimesub vel 10, 2007 2:53 am

Znas kako, odlusaj malo preko neta pa ces i sam vidjet. Atlas je trenutno naj radio u CG, po meni. Pustaju samo najbolju muziku, ali bukvalno. Poceli su nedje u maju a ja ih slusam mozda od juna prosle god (ljeto, posao, dosada a lijek svemu je bio radio). Ja ne pamtim da su pustili ijednu stvar koja nije vrhunska. Iance, program je baziran na zeljama slusalaca, odnosno mozes kad oces da posaljes poruku (osim poslije 1 poslije ponoci) i oni ti ispunjavaju muzicku zelju. Pustaju sve muzicke stilove osim ovih novog turbo shita.
[Vrh] Go down
gonzo
bebica
bebica



Broj postova : 11
Registration date : 04.02.2007

Atlas Radio Online Empty
PostajNaslov: Re: Atlas Radio Online   Atlas Radio Online Icon_minitimened vel 11, 2007 4:14 pm

pa dobro
mislio sam da je to neki internacionalni radio
ja sam se primio na virgin radio.
slusam on line, gotivan je , vrhunski komentatori, reklame ne smaraju i muzika ja fina.
mislim, nije to sad nesto vau!, ali ima smisla poslusati to kao neku vrstu prozora u svet. ovi ovde / srbija/ su totalno smorili i napalili se ljudi na vesti pa samo po tome sibaju. i onda i jednom stu cujes makar 2 numere itd. + sto su angazovli i cudne spikere koji se valjda loze da su super pa tek to zabetonira i onda se vratim kao covek starom dobrom preslusavanju albuma
poz
g.
[Vrh] Go down
gonzo
bebica
bebica



Broj postova : 11
Registration date : 04.02.2007

Atlas Radio Online Empty
PostajNaslov: Re: Atlas Radio Online   Atlas Radio Online Icon_minitimened vel 11, 2007 4:56 pm

koji player koristis za reprodukciju
i brownser?
g.
[Vrh] Go down
Don_Sharky
Administrator
Administrator
Don_Sharky


Broj postova : 60
Localisation : c:\Cetinje
Registration date : 04.01.2007

Atlas Radio Online Empty
PostajNaslov: Re: Atlas Radio Online   Atlas Radio Online Icon_minitimened vel 11, 2007 6:25 pm

Da ali dobra strana kod ovih "obicnih" radio stanica je to sto mozes da ih slusas i u kolima i nedje dje nemas pristup netu. Znamo svi da mediji diktiraju mainstream a posto Atlas RTV postaje sve popularnija, mozda i uspiju da uspjesno promovisu dobru mjuzu.

Inace, koristim Winamp za audio sadrzaje (za internet radio je obicno potreban Real player, ali za Atlas treba Winamp). Koristim Firefox browser naravno.
[Vrh] Go down
gonzo
bebica
bebica



Broj postova : 11
Registration date : 04.02.2007

Atlas Radio Online Empty
PostajNaslov: Re: Atlas Radio Online   Atlas Radio Online Icon_minitimened vel 11, 2007 8:18 pm

fuck
ja ne koristim winamp, niti ga imam
probao sam d a na real-u lociram atlas, no ne ide
poz
g.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Atlas Radio Online Empty
PostajNaslov: Re: Atlas Radio Online   Atlas Radio Online Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Atlas Radio Online
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
rock and roll :: Muzika :: Internet Radio-
Forum(o)Bir: