rock and roll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rock and roll

za sve rockere
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 David Coverdale i Whitesnake

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
whitesnake
Administrator
Administrator
whitesnake


Broj postova : 179
Age : 36
Localisation : Dolina Bogova
Registration date : 04.01.2007

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimepet sij 05, 2007 2:07 am

David Coverdale je rodjen 22.09.1951 u Saltburn-on-Sea,Yorkshire!
1973. godine zapocinje karijeru u bendu Deep purple kao vokal. Sa tom bendom snjima albume "burn" (1974. godinr) i "stormbringer" (iste godine), "come and taste the band" (1975. godine) i 1976. godine "Made in Europe".
Nakon odlaska iz tog benda osniva svoj bend koji se najprije zvao Fokus! Malo kasnije dobija naziv Whitesnake! Po nezvanicnim podacima, do danasnjih dana je kroz bend proslo oko 35 clanova, ali jedini clan koji je tu bio od samog pocetka jeste sami osnivac David Coverdale koji ima autorska prava na ime benda i sva njegova djela! Prvi clanovi grupe su bili:
vokal - david coverdale
gitara - micky moody
gitara - bernie marsden
bas - neil murray
bubanj - dave dowle
klavijature (od 78'-e) - brian johnston

1977. - David Coverdale's Whitesnake
1978. - Live At Hammersmith
1977. - NorthWinds
1978. - Snakebite
1978. - Trouble
1978. - Ready An' Willing
1979. - Lovehunter
1980. - Live... In the heart of the city
1981. - Come an' get it
1982. - Saints & Sinners
1984. - Slide It In-
1987. - Whitesnake 1987
1989. - Slip Of The Tongue
1993. - Coverdale - Page
1994. - Whitesnake Greatest hits
1997. - Restless Heart
1997. - Starkers In Tokyo
2000. - Into The Light (Solo David Coverdale)
2006. - Live...in the still of the night DVD

p.s. postoji jos jedan dvd koji nije izdat za nase trziste i o njemu nemam bas nekih podataka znacajnih
[Vrh] Go down
Don_Sharky
Administrator
Administrator
Don_Sharky


Broj postova : 60
Localisation : c:\Cetinje
Registration date : 04.01.2007

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimepet sij 05, 2007 2:32 am

Evo i jedna slicica uz ovu pricicu

David Coverdale i Whitesnake Coverd10
[Vrh] Go down
Admin
Administrator
Administrator



Broj postova : 11
Registration date : 29.12.2006

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimesub sij 06, 2007 1:12 am

O whitesnake-u sve na jedan topic!
Evo od Don_Sharky-a post:

Evo malo za Marininu i moju dushu

LINK:
http://www.megaupload.com/?d=7IB7SFL8


PASS:
Maki-FuneTeamUp
[Vrh] Go down
http://muzika.forumn.org
whitesnake
Administrator
Administrator
whitesnake


Broj postova : 179
Age : 36
Localisation : Dolina Bogova
Registration date : 04.01.2007

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimesub sij 06, 2007 6:50 pm

Whitesnake
David Coverdale
28.03.2006.
tekst: Džemal (The Aebyss)
slike: AFM Records
oficijalni web site: Whitesnake
diskografska kuca: AFM Records

Ne postoji niti jedan ljubitelj rock i metal muzike, koji u svom životu nije zapeo za fantastični glas čovjeka po imenu David Coverdale. U bilo kojoj rock kafani da sjedite u bilo kojem dijelu ove naše planete, nema šanse a da bar jednom u 24 sata ne čujete ovaj markantni vokal, koji je svojevremeno čak krasio i bend Deep Purple. Mnogi ljubitelji tog benda nisu ni slutili šta je Coverdale bez Blackmore-a i kompanije učiniti, samo da bi ih on iznenadio sa bendom Whitesnake, koji u međuvremenu ima skoro isti broj besmrtnih hitova kao Deep Purple.
Malo ko se može naći ko bar jednom nije čuo pjesme kao "Here I Go Again", "Still Of The Night", "Fool For Your Loving" ili "Is This Love" i upravo te pjesme su od grupe Whitesnake, u kojoj je nekada svirao i Steve Vai, napravile besmrtnu legendu.
Sam Coverdale je i mimo ovog benda imao uspješnu solo karijeru i jako mnogo današnjih heavy metal pjevača ga smatra svojim idolom.
Da on, kao i novi Whitesnake bend i dalje mogu da zasjene sve svoje mlađe nasljednike, to dokazuje novi live DVD po imenu "Live In The Still Of The Night" koji je prošle godine snimljen u Londonu u dvorani Hammersmith.
Ovaj DVD je za Evropu izdala heavy metal kuća AFM Records ove godine i u svrhu promocije nam poslala ovaj Interview cd na kojem David Coverdale daje dodatne informacije oko ovog DVD izdanja. Obzirom da Coverdale ima svoj status zvjezde, intervju je trajao veoma kratko, ipak, nama je velika čast predstaviti ovaj intervju na stranicama TheAebyss-a. Ladies and gentlemen... David Coverdale!

Pozdrav David! "Live In The Still Of The Night" je prvi Whitesnake DVD, bar ovdje u Evropi i mnogi fanovi su na ovo čekali godinama. Zašto je to trajalo tako dugo i zbog čega si se konačno odlučio snimiti ga?

David Coverdale: Da budem iskren, odlučio sam se da napravim DVD, jer su fanovi to tražili. Na našoj web stranici whitesnake.com je 2/3 fanova to od nas zahtjevalo. Osim toga sam jako zadovoljan kako se bend, kojeg ja rado zovem "novi Whitesnake", razvio u zadnje tri godine. Jednostavno je osjećaj bio dobar. Između ostalog sam sebi našao novog menadžera koji je izuzetno gladan i izuzetno vrijedan. On nam je našao izuzetno dobar ugovor za ovo DVD izdanje. Naravno, ja sam želio da snimim jedan naš nastup i za mog malog sina, tako da može nekada kasnije da vidi šta mu je stari tata radio.

Live DVD je snimljen u Hammersmith-u u Londonu. Zašto? Da li je to dvorana koja se Tebi najviše sviđa ili je to ispalo slučajno?

David Coverdale: U suštini je to bilo slučajno. Prvi plan je bio simiti DVD u za nas egzotičnom gradu Helsinki u Finskoj. Za nastup tamo smo u roku od 3 sata prodali 8 hiljada ulaznica. I danas mislim da bi taj DVD ispao super, jer bi imali hiljade ludih Vikinga na koncertu. Ipak, onog momenta kada smo kao režisera dobili Hamish Hamilton-a, ludog crvenokosog manijaka, poznatog po snimcima bendova kao U2 ili The Rolling Stones, znali smo da bi imalo više smisla sve to snimiti u Engleskoj.
Kada smo to definisali, izbor za grad London je bio jasan, obzirom da je bend Whitesnake uvijek vezao pozitivna iskustva za taj grad. Pogotovo za dvoranu Odium u kojoj smo snimili live album 80-tih godina. U tom gradu nas je uvijek dočekala masa fanova i to je bilo tako i ovaj put, s tim što je ovaj put publika zaista bila internacionalna. Bilo je fanova koji su došli iz Japana, iz Amerike samo da vide nas i za mene je to bilo predivno iskustvo. Zaista večer za pamtiti. Sve se poklopilo na najbolji mogući način i ja sam zaista presretan da smo baš tu večer uspjeli dokumentirati na ovom izdanju.

Da li sam gledaš sopstveni DVD? Znam da mnogo muzičara, pa čak i glumaca uopšte ne vole gledati sebe kako izvode svoj nastup...

David Coverdale: Postoji zaista jako mnogo video materijala o meni, jer me mediji prate preko 30 godina. Ipak, prvi put kada sam se vidio na filmu, u vrijeme kada sam radio sa bendom Deep Purple, nisam mogao vjerovati koliki mi je nos. Izgleda kao ograničeno izdanje Rod Stewart-a i to sa potpisom.

Upravo radi toga ja nisam volio raditi video snimke, pogotovo 80-tih godina. Ali, to je bilo nužno zlo u kojem nisam uživao, ali je zato bilo jako uspješno i promovisalo je Whitesnake daleko bolje nego sam se usudio sanjati. Danas je to normalno, jer ovaj medij kao ciljnu grupu ima potpuno novu generaciju fanova. Danas je veoma jeftino doći do surround sistema i dobrog zvuka za kuću, ali se ja ipak nadam da to neće ubiti koncertne aktivnosti bendova. Ja se nadam da će medij live DVD-a podstaći želju fanova da vide bend uživo, jer ja mislim da je to u budućnosti jedini način da muzička industrija preživi, a time i bendovi, obzirom da su albumi dostupni preko interneta. Moja poruka je dakle, uživajte u DVD-u, ali molim vas dođite i pogledajte bend uživo, jer je taj doživljaj još mnogo, mnogo bolji.

Da li uopšte voliš medij DVD, onako generalno?

Ja sam veliki ljubitelj muzike i filmova. Što se tiče medija DVD, tu daleko više uživam u filmovima. Ja sam čak član jedog udruženja u kojem gledamo filmove i ocjenjujemo ih. Što se tiče muzičkih DVD izdanja, njih daleko manje gledam, jer bi ja uvijek rađe gledao bend uživo. To je potpuno drugačije i bolje iskustvo. Ipak, imam zavidnu kolekciju muzičkih DVD-ova i njih većinom gledam kada sam u teretani ili kada trčim na pokretnoj stazi. Oni mi najbolje ubijaju vrijeme.

"Nema ništa ljepše na svijetu, nego svirati u bendu kojeg publika voli i cijeni. To je život iz sna i ja ga toplo preporučujem svima vama."
David Coverdale, Whitesnake
- Money for nothin' and chicks for free!

David Coverdale je poznat kao džentlmen rock scene...


David Coverdale: You fuckin' got it baby!!! Nisam znao da te to interesuje, a još više me zabrinjava što si to primjetio...

Hahahaha, ne, ozbiljno. Da li je to nešto što ima veze sa Tvojim britanskim korijenima?

David Coverdale: Prije bih rekao da to ima veze sa odgojem moje majke. Ona je insistirala da ja otvaram vrata damama ili da ustanem kada one uđu u prostoriju i ja to radim i danas. To je dio mene koji je ona usadila. Ja u tome uživam i smatram to ispravnim i moram priznati da je jako lijepo čuti da ljudi to primjećuju. Mnogi smatraju da je biti džentlmen, nešto što pripada u neko drugo vrijeme, ali ja to želim održati jer mislim da je to ispravno ponašanje, koje ne dovodi u neugodnu situaciju niti mene, niti druge oko mene... Sa druge strane psujem kao mornar. Proklinjem kao džentlmen.

Da li Ti onda sebe smatraš Britancem ili ipak Amerikancem? Ili ipak misliš o sebi kao internacionalnoj osobi?

David Coverdale: Ja sam zaista građanin ovog svijeta. Moji korijeni su britanski, moja porodica je američka, moja kuća je u Americi i ja zaista volim mjesto na kojem živim. Ljudi oko mene su divni, ali ja sam se zaista uvijek osjećao kao jedan international man of mystery. Osim toga sam dio života proveo u Evropi. Živio sam u Njemačkoj i zaista sam uživao u njihovom stilu života. Pogotovo je taj period bio izuzetno važan za mene, jer mi je otvorio oči u vezi mnogo stvari.

Kakav je to osjećaj izaći na binu nakon toliko aktivnih godina? Da li je to nešto na što se navikneš ili je nešto što se sa godinama mijenja?

David Coverdale: Misliš na osjećaj kao kada ti plave ptičice izlete iz dupeta? Šalim se, to je i nakon 30 godina zaista čaroban trenutak. Pogotovo ako je umjetnik blagoslovljen sa tako odličnom publikom kao što to jeste Whitesnake. Jednostavno nije moguće ne osjećati se dobrodošlim kada čuješ svu tu buku koju prave fanovi Whitesnake-a kada mi izađemo na binu. Oni nas toliko motivišu i daju nam dodatnu energiju, što je skoro nezamislivo za mene kao nekog pjesnika. To je za mene najveća nagrada koju sam ikada mogao dobiti za sve što sam uradio.

Ti si poznat kao frontmen koji jako rado komunicira i igra se sa publikom. Mnogi pjevači su ljubomorni što Ti to možeš da izvodiš na takav način. Da li je to za Tebe prirodno ili je nešto što se vježba?

David Coverdale: Nema tu nikakve vježbe. Mi kada sviramo probe, uvježbavamo pjesme, a ne moje govore. Ja te probe koristim da dovedem moj glas u optimum. To je kao kada imaš novo auto i onda ga isprobavaš, zagrijavaš, navikavaš se na volan, testiraš brzinu, kočnice i sve ostalo. Tako dovodimo naš nastup do automatizma. Meni treba jako dugo nakon pauze da ponoo istreniram glas. Mi dakle ne uvježbavamo neke koreografije. Ja se jednostavno na koncertima osjećam kao da sam u prostoriji punoj mojih prijatelja. Jednostavno sam prijateljski raspoložen prema publici i ona prema meni. Naravno, bilo je perioda kada sam radio sa Deep Purple-om gdje je bio grijeh pričati sa publikom ili pričati viceve sa bine. To za mene nije bilo prirodno, jer smo morali biti uvježbani da budemo cool.

Koji dio nastupa je za Tebe najčudesniji i ima najviše magije u sebi?

David Coverdale: Za mene su to oni trenuci kada čujem publiku kako pjeva riječi koje sam napisao. Osjetiti da oni pjevaju moje riječi sa tolikom strašću i sa toliko zabave, to je za mene neopisivo. Nema ništa ljepše na svijetu, nego svirati u bendu kojeg publika voli i cijeni. To je život iz sna i ja ga toplo preporučujem svima vama.

Ok, David. To bi bilo sve. Hvala.

David Coverdale: Nema na čemu.

David Coverdale i Whitesnake Coverd12


Zadnja promjena: ; čet sij 11, 2007 9:17 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
whitesnake
Administrator
Administrator
whitesnake


Broj postova : 179
Age : 36
Localisation : Dolina Bogova
Registration date : 04.01.2007

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimened sij 07, 2007 3:29 am

Looking for love

(Coverdale/Sykes)

I'm tired of waiting
An' closing my eyes
I'm asking myself
Why is it all my horizons
Are so far away

I look in the mirror
Don't like what I see
In my reflection
A stranger is staring at me
Looking for love

The love of a woman
The needs of a man
I try so hard to belive
But I don't understand
The search goes on

But over the mountains
Across the sea
I know love is waiting
I hear it calling to me
Calling my name

I'm looking for love all around me
Looking for love to surround me
The love that I need
To rescue the state of my heart

Alone again, It's always the same
I've just been marking my time
Since the day I was born
With no one to blame

The candle is burning
It's way down low
I just need someone
To show me the way to go
Which way to go.

I'm looking for love all around me
Looking for love to surround me
The love that I need
To rescue the state of my heart

I'm looking for love
An' finding only heartache
Looking for love
An' finding only heartache
I'm looking for love to rely on
Looking for love, a shoulder to cry on
I'm looking for love
To rescue the state of my heart.


Is this love

(Coverdale/Sykes)

I should have known better
Than to let you go alone,
It's times like these
I can't make it on my own
Wasted days, and sleepless nights
And I can't wait to see you again

I find I spend my time
Waiting on your call,
How can I tell you, baby
My back's against the wall
I need you by my side
To tell me it's alright,
'Cos I don't think I can take anymore

Is this love that I'm feeling,
Is this the love, that I've been searching for
Is this love or am I dreaming,
This must be love,
'Cos it's really got a hold on me,
A hold on me...

I can't stop the feeling
I've been this way before
But, with you I've found the key
To open any door
I can feel my love for you
Growing stronger day by day,
An' I can't wait to see you again
So I can hold you in my arms

Is this love that I'm feeling,
Is this the love, that I've been searching for
Is this love or am I dreaming,
This must be love,
'Cos it's really got a hold on me,
A hold on me...

Is this love that I'm feeling,
Is this the love, that I've been searching for...
Is this love or am I dreaming,
Is this the love, that I've been searching for...


Don't break my heart again

(Coverdale)

I'm gonna take it to the limit of my love,
Before I turn and walk away
I've had enough of holding on
The promises of yesterday
Every day of my life, it seems,
Trouble's knocking at my door,
It's hard to try and satisfy
When you don't know what you're fighting for

Time and again I sing your song,
But, I've been runnin' on empty far too long
I've had enough holdin' on to the past,
Make no mistake, it could be your last

Don't break my heart again, like you did before
Don't break my heart again, I couldn't take anymore

I never hide the feeling inside,
And though I'm standing my back to the wall,
I know that even in a summer love
A little bit of rain must fall
But, every road I take I know
Where it's gonna lead me to,
Because I've travelled every highway
And they all keep coming back to you

Time and again I sing your song,
But, I've been runnin' on empty far too long
I've had enough holdin' on to the past,
Make no mistake, it could be your last

Don't break my heart again, like you did before
Don't break my heart again, I couldn't take anymore
Don't break my heart

Don't break my heart again, like you did before
Don't break my heart again, I couldn't take anymore
[Vrh] Go down
whitesnake
Administrator
Administrator
whitesnake


Broj postova : 179
Age : 36
Localisation : Dolina Bogova
Registration date : 04.01.2007

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimened sij 07, 2007 3:40 am

[Vrh] Go down
whitesnake
Administrator
Administrator
whitesnake


Broj postova : 179
Age : 36
Localisation : Dolina Bogova
Registration date : 04.01.2007

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimened sij 07, 2007 4:09 am

A od whitesnake-a stiga i novi Cd sa nekolko novih pjesama

http://katz.ws/download/876860/Music/Whitesnake%20-%20Live%20In%20The%20Shadow%20Of%20The%20Blues/

password: purgatory
[Vrh] Go down
whitesnake
Administrator
Administrator
whitesnake


Broj postova : 179
Age : 36
Localisation : Dolina Bogova
Registration date : 04.01.2007

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimesri sij 10, 2007 12:31 am

1. Crying In The Rain
2. Bad Boys
3. Still Of The Night
4. Here I Go Again
5. Give Me All Your Love
6. Is This Love
7. Children Of The Night
8. Straight For The Heart
9. Don't Turn Away

http://rapidshare.de/files/17394190/WSnake_W.zip
______________________________________________

1. Still Of The Night
2. Here I Go Again
3. Is This Love
4. Love Ain't No Stranger
5. Looking For Love
6. Now You're Gone
7. Slide It In
8. Slow An' Easy
9. Judgement Day
10. You're Gonna Break My Heart Again
11. The Deeper The Love
12. Crying In The Rain
13. Fool For Your Loving
14. Sweet Lady Luck

http://rapidshare.de/files/17392951/WSnake_GH.zip
______________________________________

1. Young Blood
2. Rough An' Ready
3. Bloody Luxury
4. Victim Of Love
5. Crying In The Rain
6. Here I Go Again
7. Love An' Affection
8. Rock An' Roll Angels
9. Dancing Girls
10. Saints An' Sinners

http://rapidshare.de/files/20566213/Whitesnake_SaintsAnSinners.zip
_______________________________________

1. Come On
2. Bloody Mary
3. Ain't No Love In The Heart Of The City
4. Steal Away
5. Keep On Giving Me Love
6. Queen Of Hearts
7. Only My Soul
8. Breakdown

http://rapidshare.de/files/20567606/Whitesnake_Snakebite.zip
_________________________________________

1. Slip Of The Tongue
2. Cheap An' Nasty
3. Fool For Your Loving
4. Now You're Gone
5. Kittens Got Claws
6. Wings Of The Storm
7. The Deeper The Love
8. Judgement Day
9. Slow Poke Music
10. Sailing Ships

http://rapidshare.de/files/17393592/WSnake_SOTT.zip
_________________________________________

1. Fool for Your Loving
2. Sweet Talker
3. Ready an' Willing
4. Carry Your Load
5. Blindman
6. Ain't Gonna Cry No More
7. Love Man
8. Black and Blue
9. She's a Woman

http://rapidshare.de/files/20565534/Whitesnake_ReadyAnWilling.zip
___________________________________________

1.Come An' Get It
2.Hot Stuff
3.Don't Break My Heart Again
4.Lonely Days, Lonely Nights
5.Wine, Women An' Song
6.Child Of Babylon
7.Would I Lie To You
8.Girl
9.Hit An' Run
10.Till The Day I Die

http://rapidshare.de/files/20561681/Whitesnake_ComeAnGetIt.zip
____________________________________________

1. Come On
2. Might Just Take Your Life
3. Lie Down
4. Ain't No Love in the Heart of the City
5. Trouble
6. Mistreated

http://rapidshare.de/files/20562494/Whitesnake_LiveAtHammersmith.zip
______________________________________________

1. Gambler
2. Slide It In
3. Standing In The Shadow
4. Give Me More Time
5. Love Ain't No Stranger
6. Slow An' Easy
7. Spit It Out
8. All Or Nothing
9. Hungry For Love
10. Guilty Of Love

http://rapidshare.de/files/20566904/Whitesnake_SlideItIn.zip
______________________________________________________

1. Come On
2. Sweet Talker
3. Walking in the Shadow of the Blues
4. Love Hunter
5. Fool for Your Loving
6. Ain't Gonna Cry No More
7. Ready ' an Willing
8. Take Me With You
9. Might Just Take Your Life
10. Lie Down, Stay Down
11. Ain't No Love in the Heart of the City
12. Trouble
13. Mistreated

http://rapidshare.de/files/20563275/Whitesnake_LiveInTheHeartOfTheCity_1.zip
http://rapidshare.de/files/20563984/Whitesnake_LiveInTheHeartOfTheCity_2.zip
___________________________________________________

1. Take Me With You
2. Love To Keep You Warm
3. Lie Down (A Modern Love Song)
4. Day Tripper
5. Nighthawk (Day Tripper)
6. The Time Is Right For Love
7. Trouble
8. Belgian Tom's Hat Trick
9. Free Flight
10. Don't Mess With Me
11. Come On
12. Bloody Mary
13. Steal Away
14. Ain't No Love In The Heart Of The City

http://rapidshare.de/files/20560838/Whitesnake_Trouble.zip
___________________________________________________

1. Don't Break My Heart Again
2. Walking In The Shadow Of The Blues
3. Ain't No Love In The Heart Of The City
4. Ready An' Willing
5. Slide It In
6. Love Ain't No Stranger
7. Slow An' Easy
8. Fool For Your Loving
9. Judgement Day
10. Deeper The Love, The
11. Now You're Gone
12. Looking For Love
13. Give Me All Your Love
14. Is This Love
15. Here I Go Again
16. Still Of The Night
17. Pride And Joy
18. We Wish You Well

http://rapidshare.de/files/20207941/Whitesnake_TheDefinitiveCollection_1.zip
http://rapidshare.de/files/20190082/Whitesnake_TheDefinitiveCollection_2.zip
______________________________________________________

pass: Feed Your Head
[Vrh] Go down
whitesnake
Administrator
Administrator
whitesnake


Broj postova : 179
Age : 36
Localisation : Dolina Bogova
Registration date : 04.01.2007

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimečet sij 11, 2007 9:23 pm

David Coverdale i Whitesnake Live_i10

David Coverdale i Whitesnake Cover10

David Coverdale i Whitesnake Cover110


David Coverdale i Whitesnake Img_1_10
[Vrh] Go down
whitesnake
Administrator
Administrator
whitesnake


Broj postova : 179
Age : 36
Localisation : Dolina Bogova
Registration date : 04.01.2007

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimepet sij 12, 2007 1:23 am

[Vrh] Go down
crvotocina
bebica
bebica
crvotocina


Broj postova : 13
Localisation : šupak kosmosa
Registration date : 28.01.2009

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimesri sij 28, 2009 2:11 am

david coverdale je legenda, kakav koncert su napravili u skopju, i drum solo...hehe Very Happy
dobro sto je otisao iz Deep purplea jos onda, definitivno je whitesnake bolji
[Vrh] Go down
Deep Purple Fan
bebica
bebica
Deep Purple Fan


Broj postova : 5
Age : 34
Localisation : Zagreb
Registration date : 29.05.2010

David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitimesub svi 29, 2010 7:54 pm

Whitesnake je odlican band!! Svi albumi odlicni, iako prvi albumi meni puno drazi. To dal je bolji od deep purplea je glupo i smjesno Very Happy jer nemozes usporedivat ta dva banda. Ono sto je David radio u purpleu je sjajno i samo se nastavilo s Whitesnakeom, ali to nije ni bolje ni losije od deep purple mark II postave...sve je to odlicno!!!

moja najdraza stvar

https://www.youtube.com/watch?v=6_t_4vo7RfM
[Vrh] Go down
Sponsored content





David Coverdale i Whitesnake Empty
PostajNaslov: Re: David Coverdale i Whitesnake   David Coverdale i Whitesnake Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
David Coverdale i Whitesnake
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» whitesnake i david coverdale

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
rock and roll :: Muzika :: Rock and Roll uopsteno-
Forum(o)Bir: